Open Inloopmiddag Jeugd woensdag 11 september 16:00-17:30 Tennis én Padel

01 september 2019

Heeft je kind nog nooit getennist of gepadelt en ben je benieuwd of dit een sport is die bij hem/haar past? Of heeft je kind al kennis gemaakt met tennis/padel en wil hij of zij nu onze club wat beter leren kennen? Kom dan naar onze jeugd open inloop op woensdagmiddag 11 september van 16.00 uur tot 17.30 uur. Deze Open Dag is nadrukkelijk bedoeld voor zowel jeugdleden als niet-leden, alle jeugd is welkom!

 

Je kind kan dan meedoen aan een (tennis/ padel) clinic, verschillende tennis en padel challenges doen, een tennisles van onze jeugdleden bekijken en uiteraard vertellen we jou (en je kind) graag van alles over de activiteiten bij ons op de vereniging (P.T.V. De Doordraaiers in Houten).

 

Je hoeft je hiervoor niet aan te melden. Je kunt de vereniging vinden aan de Poort van Wulven 2 in Houten.

 

Voor vragen kun je contact opnemen met [email protected] Oh ja, als je nog geen racket hebt, dan kun je gewoon een racket lenen op de vereniging. Tot ziens bij De Doordraaiers!

De Jeugdcommissie

Poster open dag inloop 2019.pdf padelversie open inloop 2019 .pdf

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 30 637 2999

Address

Poort van Wulven 2
3992LZ Houten